Bądź EKO, obniż rachunki

Dzięki unikalnej współpracy z naszym Partnerem możemy zaoferować Państwu atrakcyjne warunki wsparcia domowego budżetu dzięki energii odnawialnej. Nasz Partner zapewnia wykonanie usługi w przeciągu 2 do 3 tygodni od podpisania umowy i atrakcyjną zniżkę liczoną od kilowatopiku (KWP). Otrzymacie Państwo również wsparcie oraz doradztwo podczas całego procesu instalacji fotowoltaiki. Także w zakresie pozwoleń i formalności! Jeśli chcesz poznać szczegóły – skontaktuj się z nami.

Nasz Partner jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Sprzedaje i montuje systemy fotowoltaiczne (PV) zarówno zintegrowane z siecią energetyczną (on-grid), jak również magazynujące energię (off-grid). Ponadto w ofercie posiada: systemy solarne, pompy ciepła i wiatraki (choć tu skupia się na pomiarach pod farmy wiatrowe i małych turbinach dla klienta indywidualnego). Został autoryzowanym partnerem Bricoman w zakresie instalacji PV. Współpracuje również z: Passive Instal, Alians OZE, Fotaika.

To co ich wyróżnia, to sposób obsługi klienta – jedna osoba jest zarówno handlowcem jak i montażystą. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort i szybką realizację klientowi, który kontaktuje się tylko z jedną osobą w każdej sprawie, a dostawca podczas montażu nie napotyka na trudności, których odrębny sprzedawca nie przewidział, a które wpływają na czas pracy u klienta.

Skontaktuj się z nami